Náš Team

Jitka Svobodová

Majitelka & Kadeřnice

Profesi se věnuji od roku 2004, kdy jsem po ukončení studia pracovala u maminky v salonu, následně pak v centru města Brna.Zaměřuji se na blond odstíny, krerativní barvení, dámské střihy či proměny.

 Nabízím taktéž barvení v rámci barvení vlasů. Běžné barvení a hloubková regenerace vlasů, pánské klasické i trendy střihy a přivítám i malé zákazníky, pokud vydrží bez breku.

Pakliže toužíte po hustých dlouhých vlasech, mohu nabídnout prodloužení a zhuštění vlasů nejšetrnější patentovanou technikou Bond+.

Těsím se na Vaši návštěvu:)

 

       Jitka Buchtová

                                                           Kadeřnice

V roce 1993 jsem otevřela svůj první salon v Hustopečích u Brna, následně v roce 1999 provoz v Mikulově, na který jsem se poté zaměřila. Má práce je mým koníčkem a nedokáži si život bez ní představit. V roce 2017 jsem salon přenechala dceři a jsem hrdá na to, že ji práce baví a pokračuje v našem krásném řemesle.

Věnuji se všemu co kadeřnická profese obnáší, včetně společenských výčesů a večernímu líčení. Zabývám se trichologií vlasu a vlasové pokožky, kdy díky speciální kameře mohu diagnostikovat stav Vaší pokožky i vlasu a navrhnout účinnou profesionální vlasovou kosmetiku na míru.